Sık Sorulan Sorularımız

Klima almak için neden klimabudur’u tercih etmeliyim?
Klimabudur size en uygun fiyatlarla ödeme avantajlarını sunar. Ürün yelpazesinin genişliği ile internet alışverişi avantajlarını yüz yüze deneyimleme imkanı verir. İhtiyacınıza yönelik klimayı seçmekte yardımcı olan, önceliği her zaman müşteri odaklı, uzman ve deneyimli satış personeli ile birebir iletişim kurma olanağı sunarak satış öncesi, satış süreci ve satış sonrasında daima sorunsuz bir konfor alanı oluşturmanızı amaçlayan bir firmadır.
Montaj kaç gün içinde yapılır?
Firmamız bünyesinde daimi olarak çalışan geniş teknik ekip ağlarımız sayesinde duvar tipi klima montajı uygunluk durumuna göre en erken aynı gün, en geç 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Bunun yanında ileriye yönelik yapılan alışverişlerde zaman kısıtlaması olmaksızın satın aldığınız cihaz depolarımızda muhafaza edilerek sizin istediğiniz zamanda montajı yapılmaktadır. Ticari tip klima projelerinde ise montaj zamanı firma mühendislerimiz ve proje sahipleri tarafından ortaklaşa kararlaştırılmaktadır.
Montaj yetkili servisler tarafından mı yapılıyor?
Aldığınız klima hangi marka olursa olsun tüm montajlar yetkili servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Yetkili servisin sunduğu ürün garantisinin yanında firmamız da kendisi montaj garantisi sunmaktadır.
Bir sorunla karşılaştığımda muhatabım klima firması mı klimabudur mu oluyor?
Montaj sonrasında karşılaştığınız tüm sorunlarda önce klimabudur’a başvurabiliyorsunuz. Sorununuz hakkında satış sonrası ekibimiz bilgi aldıktan sonra sorununuz klimabudur teknik ekibi veya firma tarafından yine bizim aracılığımızla çözüme ulaştırılıyor.
Alt yapısı olmayan evimize alt yapı yapılıyor mu?
Evet, mekânsal ve teknik alt yapı uygunluğunda yapıalcak teklif ile kabul etmeniz halinde altyapı hizmetimiz sunulmaktadır.
Elektrik devresi ekibiniz tarafından yapılıyor mu?
Elektrik işlemlerinin klimacılar tarafından yapılması devlet tarafından yasaklanmıştır. Klima montajı sırasında elektrik bağlantısı uzman bir elektrik teknisyeninin yapması gerekliliğinden dolayı teknik ekibimiz tarafından yapılmamaktadır.
Ödeme koşulları nelerdir?
Klimabudur’da ödeme sizin istediğin doğrultusunda nakit, havale veya kredi kartıyla yapılmaktadır. Kredi kartıyla yapılan ödemeler doğrudan sanal pos ile seçmiş olduğunuz klimanın ana firmasına yapılmaktadır. Bu şekilde bankanızın sunmuş olduğu avantajların yanında firmaların yaptığı ödeme avantajlarından da yararlanmanız sağlanmaktadır.
Taksitli satışınız var mı?
Kredi kartları ile taksitli ödeme yapılabilmektedir. Kullandığınız bankanın ödeme avantajlarının yanında firmaların kart avantajları ile vade farksız olarak taksitli satış yapılabilmektedir.
Senetli satış yapılıyor mu?
Senetli ve elden taksit şeklinde satışımız mevcut değildir. Bunun yanında aynı alışveriş için aynı anda çekilmek koşuluyla birden fazla kart kullanarak ödeme yapılabilir.
Neden farklı marka klimalar satılıyor?
Klimabudur olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize her bütçeye, ihtiyaca ve zevke uygun ürün sunabilmektir. Bu amacı gerçekleştirmek için farklı markalarla yaptığımız anlaşmalar kapsamında firmamız bünyesinde cihaz çeşitliliğini sürekli sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Uygun klimayı nasıl bulmalıyız?
Metrekareye uygun cihazınızı bulabilmek için sitemizde bulunan ‘cihazını bul’ kısmından yararlanabilir veya satış temsilcilerimizden birebir destek alabilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda teknik ekibimiz ve bünyemizde bulunan mühendislerimiz ile ücretsiz keşif olanağı sunulmaktadır.
Antalya dışına satış yapıyor musunuz?
Antalya dışında Alanya ve İzmir’de bulunan şubelerimizde tüm klimabudur çalışma prensipleri ve avantajları geçerlidir. Şubelerimizin bulunmadığı yerler için ise kargo ücreti müşterilerimize ait olmak koşulu ile satış avantajlarımız geçerlidir. Bu şekilde gerçekleştirilen satışlarda montaj istemi yine mağazalarımız tarafından, bulunduğunuz yerdeki yetkili servislerle koordineli şekilde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için satış sonrası ekibimize ulaşabilirsiniz.
Telefonla klima aldığımda montaj süreci nasıl yapılmaktadır?
Montaj işlemi yine mağazalarımız tarafından bulunduğunuz yerdeki yetkili servislerle organize edilerek, koordineli şekilde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için satış sonrası ekibimize ulaşabilirsiniz.
Mağazalarınıza gelmeden klima alabilir miyiz?
Web sitemizden seçtiğiniz klimanın ödemesini satış temsilcilerimizi telefonla arayarak gerçekleştirebilir mağazamıza hiç gelmeden alışverişinizi tamamlayabilir, yine telefonla montaj sürecini başlatabilirsiniz
Antalya dışında proje yapıyor musunuz?
Gelen talep doğrultusunda, gerek yurt dışı gerek yurt içinde toplu duvar tipi, ticari tip klima satışı, toplu montaj, bakır boru klima alt yapısı ve vrf sistem projeleri yapılmaktadır.
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Evet ürün seçiminden ödeme ve montaj ayarlamasına kadar olan tüm süreci mağazalarımızdan veya telefonla satış temsilcilerimizle yürütebilirsiniz.
Üye olmanın avantajları nelerdir?
Web sayfamız satış yapılan bir e-ticaret sistemi içermemektedir. Web sayfamızın temel amacı siz değerli müşterilerimize firmamız ve genel olarak klima çeşitleri, klima kullanımı ile ilgili bilgi vermektir. Tüm bu hizmetlere üye olmadan da ulaşabilmektesiniz. Bunun yanında web sayfamızda bulunan bağlantıdan sitemize üye olmanız halinde klimabudur sistemine dahil olarak tüm kampanyalarımızdan öncelikli olarak haberdar olabilir, üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Üye olduğunuzda size izniniz haricinde herhangi bir bilgi mesajı, e-posta veya bildirim gelmemektedir. Üyelik avantajlarına sitemizi ziyaret ettiğinizde üye girişi yaparak ulaşırsınız.
İstediğim zaman üyelikten çıkabilir miyim?
Üyelik sayfasında bulunan üyeliği sil bağlantısı ile üyelikten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Üyelik bilgilerimi hatırlamıyorum ne yapabilirim?
Kullanıcı adımı unuttum veya şifremi unuttum butonları ile gerekli yönlendirmeler sizlere sistem aracılığı ile yapılmakta ve yeni giriş bilgileriniz size yönlendirilmektedir.
Kullanıcı adımı unuttum veya şifremi unuttum butonları ile gerekli yönlendirmeler sizlere sistem aracılığı ile yapılmakta ve yeni giriş bilgileriniz size yönlendirilmektedir.
Sistemin sizi tanıması için gerekli olan bilgileriniz üye olurken de belirtildiği gibi KVKK gereği kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır ve firmamızın (yasal sözleşme ile belirttiği gibi) garantisi altındadır.
Üye olurken paylaştığım bilgilerimi daha sonra değiştirebilir miyim?
İstediğiniz zaman profil güncelle bağlantısından değiştirebilirsiniz.

En Çok Merak Edilenler

Pazarlama E-Posta ve SMS bildirimleri almak istemiyorum, ne yapabilirim?
Üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz sırada reklam bildirimlerini almak istemediğinizi seçmeniz halinde herhangi bir bildirim almazsınız. İlk başta kabul edip sonradan almak istemezseniz de bu seçeneği sonradan değiştirebilirsiniz.
Klima Nedir, Nasıl Çalışır?
Klimalar, bulunduğu ortamda optimum ısıtma ve soğutma sağlayan iklimlendirme çözümleridir. Evler ve işletmeler fark etmeksizin soluduğunuz havanın konforlu, sağlıklı ve temiz olması için enerji tasarrufu sağlayan Daikin Klimalarını tercih edebilirsiniz. 
Daikin Klima Bakımı Nasıl Yapılır?
Mevsim başlarında yapılması gereken klima bakımı profesyonellerden oluşan kadrosuyla Daikin Yetkili Servisi tarafından yapılmalıdır. Daikin klima bakımında iç ünite ve dış ünite parçaları ile drenaj pompası kontrol edilip klima filtreleri ile pervane kanatçıkları gibi toz biriktiren bölümler temizlenir. Ortamdaki havanın kalitesine bağlı olarak en ez 6 ayda bir yaptırılması gereken klima bakımı ile olası arıza oluşumlarının önüne geçerek klimanızı optimum verimde kullanabilirsiniz. 
Kendiniz İçin En iyi Klimayı Nasıl Seçebilirsiniz?
Klima seçimi yaparken, kullanmak istediğiniz ortamın gerektirdiği koşullara göre (yalıtım, pencere sayısı, metrekare gibi) ısıtma ve soğutma kapasitesi uygun modeli tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca duvar tipi klimalar, döşeme tipi klimalar, tavan tipi klima üniteleri gibi farklı modeller arasında kullanacağınız ortama uygun olan klima tipini belirlemeniz gerek. Düzenli olarak klima bakımı yaptırmanız gerekeceğinden parça garantisi veren ve yetkili klima servisi olan markaları tercih etmelisiniz. İhtiyacınız olan kapasiteyi belirlemek için Daikin web sayfasında yer alan ‘Klima Hesaplayıcı’ özelliğini kullanabilir ya da Daikin bayilerinden profesyonel danışmanlık alabilirsiniz.